| naam | Sc-cilinderuitrustingen |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Buffertype | Pakkingsbuffer/Regelbare Buffer |
| Naam | roestvrij staal pneumatische cilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Maximum druk | 1.05MPA |
| Temperatuurwaaier | 10-70℃ |
| Snelheidsbereik | 50~750mm/s |
| naam | Plastic minicilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| GLB-materiaal | Plastiek |
| Kleur | Wit |
| Snelheidswaaier | 50~800mm/s |
| naam | compacte luchtcilinders |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| Snelheidswaaier | 50~800mm/s |
| Buffertype | Pakkingsbuffer/Regelbare Buffer |
| naam | dubbelwerkende pneumatische cilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Droeg | 20mm~40mm |
| Snelheidswaaier | 50~800mm/s |
| Naam | De Cilinder van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| MAGNEET | Xyc-03R magneet |
| naam | Groot droeg Luchtcilinders |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| Snelheidswaaier | 50~800mm/s |
| Naam van het product | UJ |
|---|---|
| Werkend Middel | lucht |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Buffertype | Pakkingsbuffer/Regelbare Buffer |
| Productnaam | Y |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Buffertype | Pakkingsbuffer/Regelbare Buffer |
| Poort Grootte | M5X0.8/G1/8“ |
| Moeilijke situatietype | Normal/LB/FA/FB/SDB |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| naam | pneumatische cilindertoebehoren |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurbereik | 0-70℃ |