| naam | de dubbele cilinder van de staaflucht |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Droeg | 10~50mm |
| Lager | zelfsmerend |
| Moeilijke situatietype | Hoogte |
| naam | pneumatische compacte cilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Motiepatroon | Dubbel/Enig acteren |
| Draad | Binnen/Buiten |
| Havengrootte | M5X0.8~G3/8“ |
| naam | dubbele de luchtcilinder van het staafeind |
|---|---|
| Druk | 10.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| Snelheidswaaier | 50~400mm/s |
| Werkend Middel | Lucht |
| naam | Roterende Lijstcilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Materiaal | SS304 |
| Snelheidswaaier | 50~800mm/s |
| Havengrootte | G1/8“ |
| naam | kleine luchtcilinder |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Droeg | draad met noten |
| Moeilijke situatietype | regelbaar |
| naam | compacte luchtcilinders |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Ontwerptype | Speciaal |
| Havengrootte | G1/4“ |
| Moeilijke situatietype | Met flens |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
|---|---|
| naam | hydraulische zuigerstang |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurbereik | 0-70℃ |
| Naam | SI Cylinder |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Drukbereik | 0.1 tot en met 0,9 MPA |
| Temperatuurbereik | 0-70℃ |
| Snelheidswaaier | 50~800mm/s |
| naam | Si-Cilinder |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Drukwaaier | 0.1~0.9MPA |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| naam | Pneumatische Tang |
|---|---|
| Max. druk | 0,7 MPa |
| Temperatuurwaaier | 10-60℃ |
| Snelheidswaaier | 50~800mm/s |
| Buffertype | Pakkingsbuffer/Regelbare Buffer |