| Naam van het product | TC - M |
|---|---|
| Kleur | Black |
| Materiaal | Strijkijzer |
| Snelheidswaaier | 50~800mm/s |
| Buffertype | Pakkingsbuffer/Regelbare Buffer |
| Productnaam | CITIZENS BAND |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Snelheidsbereik | 50~800mm/s |
| Buffertype | Pakkingsbuffer/Regelbare Buffer |
| naam | pneumatische compacte cilinder |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| Snelheidswaaier | 50~800mm/s |
| Buffertype | Pakkingsbuffer/Regelbare Buffer |
| Productnaam | ISO-TC |
|---|---|
| Naam | pneumatische cilindertoebehoren |
| Materiaal | Aluminium |
| Snelheidsbereik | 50~800mm/s |
| Buffertype | Pakkingsbuffer/Regelbare Buffer |
| naam | tweelingstaafcilinder |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| Productnaam | PHS FISHEYE |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Snelheidsbereik | 50~800mm/s |
| Buffertype | Pakkingsbuffer/Regelbare Buffer |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Naam | Pneumatische Cilindertoebehoren |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| naam | De Toebehoren van de luchtcilinder |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurbereik | 0-70℃ |
| Naam | DNC dubbelwerkende cilinder |
|---|---|
| Min. Druk | 0.1Mpa |
| Max. druk | 1.0MPa |
| Temperatuurbereik | -5-70°C |
| Portgrootte | G1/8 " ~G1/2“ |
| naam | pneumatische dubbelwerkende cilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Min. druk | 0.1MPa |
| Max. druk | 1.0MPa |
| Temperatuurwaaier | 5-70℃ |