| Productnaam | FA/FB |
|---|---|
| Naam | Pneumatische Cilindertoebehoren |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| Snelheidsbereik | 50~800mm/s |
| Buffertype | Pakkingsbuffer/Regelbare Buffer |
| Materiaal | Plastiek |
|---|---|
| Werkend medium | Lucht |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| naam | het buizenstelsel van de luchtcilinder |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurbereik | 0-70℃ |
| Productnaam | SDB |
|---|---|
| naam | De Toebehoren van de luchtcilinder |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| Materiaal | Plastiek |
|---|---|
| Naam | magnetische micro- schakelaar |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| naam | Magnetische Sensorschakelaar |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurbereik | 0-70℃ |
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Werkend Middel | Magnetische Sensorschakelaar |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurbereik | 0-70℃ |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
|---|---|
| Werkend Middel | lucht |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurbereik | 0-70℃ |
| Prductnaam | I gezamenlijke stanard |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 0-70℃ |
| Snelheidswaaier | 50~800mm/s |
| Buffertype | Pakkingsbuffer/Regelbare Buffer |
| Havengrootte | M5X0.8/G1/8“ |
| naam | de dubbele cilinder van de staaflucht |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Droeg | 10~50mm |
| Lager | zelfsmerend |
| Moeilijke situatietype | Hoogte |