| naam | dubbelwerkende cilinder |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| Snelheidswaaier | 50~800mm/s |
| naam | DNC-cilinderuitrusting |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| MOQ | 10pcs |
| Snelheidswaaier | 50~800mm/s |
| Droeg | 32mm~320mm |
| naam | de dubbele cilinder van de staaflucht |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| naam | roestvrij staal minicilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| naam | dubbelwerkende cilinder |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Druk | 0.1~0.9MPA |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| Snelheidswaaier | 50~800mm/s |
| naam | dubbelwerkende dubbele staafcilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 10.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 5-70℃ |
| naam | roestvrij staal pneumatische cilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Materiaal | SS304 |
| Rugdekkingstype | n/m, cm, u |
| Temperatuurwaaier | 5-70℃ |
| Productnaam | M-UJ |
|---|---|
| Kleur | blauw |
| Vast | Zuigerstang |
| Buffertype | Pakkingsbuffer/Regelbare Buffer |
| Havengrootte | M5X0.8/G1/8“ |
| Productnaam | POND |
|---|---|
| Naam | De Toebehoren van de luchtcilinder |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| naam | dubbelwerkende hydraulische cilinder |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| naam | SIJ-Cilinder |
| Drukwaaier | 0.1~0.9MPA |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |