| naam | De Klep van de solenoïdelucht |
|---|---|
| Werkend Middel | lucht |
| Temperatuurbereik | 5~50℃ |
| Het lichaam | Die Casting |
| Stroomverbruik | AC: 6/4.9VA gelijkstroom: 2.5W |
| naam | pneumatische luchtklep |
|---|---|
| Werkend Middel | lucht/water/olie |
| Maximum Druk | 1.05MPa |
| Drukbereik | 0~0.7MPa |
| Temperatuurbereik | -5~80℃ |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
|---|---|
| Power | Gelijkstroom: 2.8W AC: 2.8VA |
| Het werk Voltage | AC, GELIJKSTROOM |
| Bescherm Klasse | IF65 |
| Temperatuurbereik | -30~70℃ |
| Poorten | G1/8 - G1/4 |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Connector | Terminal & Dichtingsring |
| Interface-thread | G1/8"G1/4" |
| Buiten- of buitenverzekering | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
| Aantal poorten | 3 havens |
|---|---|
| Hysteresefout | 1% |
| Aantal posities | 2 Posities |
| Machinetestrapport | Mits |
| Poorten | G1/8 - G1/4 |
| Buiten- of buitenverzekering | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
|---|---|
| Toepasselijke media | LPG, CNG |
| Structuur | Controle |
| Meetbereik druk | 10 Mbar...250 Bar |
| Acteertype | Enkele / dubbel |
| Montagetype | Railbevestiging |
|---|---|
| Toepasselijke media | LPG, CNG |
| Connector | Terminal & Dichtingsring |
| Aantal poorten | 3 havens |
| Poorten | G1/8 - G1/4 |
| Aantal poorten | 3 havens |
|---|---|
| Connector | Terminal & Dichtingsring |
| Aantal posities | 2 Posities |
| Lucht broninterface | G1/4 |
| Draadtype | G |
| Toepasselijke media | LPG, CNG |
|---|---|
| Aantal poorten | 3 havens |
| Hysteresefout | 1% |
| Meetbereik druk | 10 Mbar...250 Bar |
| Buiten- of buitenverzekering | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
| Poorten | G1/8 - G1/4 |
|---|---|
| Buiten- of buitenverzekering | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
| Meetbereik druk | 10 Mbar...250 Bar |
| Structuur | Controle |
| Draadtype | G |