| Materiaal | Roestvrij Staal |
|---|---|
| Werkend Middel | lucht |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurbereik | 0-70℃ |
| naam | kleine luchtcilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| GLB-materiaal | Messing |
| Vatmateriaal | SS304 |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| naam | pneumatische cilinderuitrusting |
|---|---|
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Materiaal | SS304 |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| Havengrootte | M5X0.8/G1/8“ |
| Productnaam | PHS FISHEYE |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Snelheidsbereik | 50~800mm/s |
| Buffertype | Pakkingsbuffer/Regelbare Buffer |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| naam | De Toebehoren van de luchtcilinder |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurbereik | 0-70℃ |
| naam | roestvrij staal minicilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| naam | pneumatische compacte cilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Motiepatroon | Dubbel/Enig acteren |
| Draad | Binnen/Buiten |
| Havengrootte | M5X0.8~G3/8“ |
| naam | Plastic minicilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| GLB-materiaal | Plastiek |
| Kleur | Wit |
| Snelheidswaaier | 50~800mm/s |
| Naam | De Cilinder van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| MAGNEET | Xyc-03R magneet |
| Materiaal | roestvrij staal |
|---|---|
| naam | micro- pneumatische cilinder |
| Slag | Plotseling |
| Havengrootte | M5 |
| Droeg | 3mm |