| Aantal poorten | 3 havens |
|---|---|
| Hysteresefout | 1% |
| Aantal posities | 2 Posities |
| Machinetestrapport | Mits |
| Poorten | G1/8 - G1/4 |
| Acteertype | Enkele / dubbel |
|---|---|
| Meetbereik druk | 10 Mbar...250 Bar |
| Hysteresefout | 1% |
| Lucht broninterface | G1/4 |
| Interface-thread | G1/8"G1/4" |
| Interface-thread | G1/8"G1/4" |
|---|---|
| Aantal posities | 2 Posities |
| Hysteresefout | 1% |
| Aantal poorten | 3 havens |
| Draadtype | G |
| Toepasselijke media | LPG, CNG |
|---|---|
| Aantal poorten | 3 havens |
| Hysteresefout | 1% |
| Meetbereik druk | 10 Mbar...250 Bar |
| Buiten- of buitenverzekering | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| naam | De Klep van de diafragmasolenoïde |
| Werkdruk | 0.3~0.8MPa |
| Relatieve Vochtigheid | ≤85% |
| Temperatuurwaaier | -5~55℃ |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Naam | Pneumatische Solenoïdeklep |
| Werkdruk | 0.3~0.8MPa |
| Relatieve Vochtigheid | ≤85% |
| Temperatuurwaaier | -5~55℃ |
| Aantal poorten | 3 havens |
|---|---|
| Connector | Terminal & Dichtingsring |
| Aantal posities | 2 Posities |
| Lucht broninterface | G1/4 |
| Draadtype | G |
| Buiten- of buitenverzekering | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
|---|---|
| Toepasselijke media | LPG, CNG |
| Structuur | Controle |
| Meetbereik druk | 10 Mbar...250 Bar |
| Acteertype | Enkele / dubbel |
| Poorten | G1/8 - G1/4 |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Connector | Terminal & Dichtingsring |
| Interface-thread | G1/8"G1/4" |
| Buiten- of buitenverzekering | 0.02-0.1MPa(0.04-0.02MPa) |
| Montagetype | Railbevestiging |
|---|---|
| Toepasselijke media | LPG, CNG |
| Connector | Terminal & Dichtingsring |
| Aantal poorten | 3 havens |
| Poorten | G1/8 - G1/4 |