| Materiaal | De Plaat van het STAALnikkel |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht, Vacuüm |
| Kleur | Zilver |
| Druk | 0~10.20Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-60℃ |
| Kleur | Zwart, grijs, blauw. |
|---|---|
| Maximale druk | 10.20Kgf/cm ² |
| Grootte van de buis | G1/8; G1/4; G3/8; G3/4; G1/2 |
| Werktijd | -10 °C - 80 °C |
| Portgrootte | G1/8; G1/4; G3/8; G3/4; G1/2 |
| Materiaal | 45# STAAL |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht, Vacuüm |
| Kleur | zilver |
| Druk | 0~10.20Kgf/cm ² |
| Maximum druk | 10.20Kgf/cm ² |
| Vorm | Recht. |
|---|---|
| Kleur | Zwart, grijs, blauw. |
| Draad | 1/8~1/2 PT,G,NPT,metrische draad |
| Werkmedium | Lucht, Vacuüm |
| Maximale druk | 100 psi |
| Werkmedium | Lucht, Vacuüm |
|---|---|
| Werktemperatuur | -10 °C - 80 °C |
| Portgrootte | G1/8; G1/4; G3/8; G3/4; G1/2 |
| Maximale druk | 10.20Kgf/cm ² |
| Werktijd | -10 °C - 80 °C |
| Materiaal | 45# STAAL |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht, Vacuüm |
| Kleur | Zilver |
| Druk | 0~10.20Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-60℃ |
| Naam | snel afkoppelbare koppelingen |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht, Vacuüm |
| Kleur | Zilver |
| Druk | 0~10.20Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-60℃ |
| Materiaal | 45# STAAL |
|---|---|
| Naam | de snelle koppeling van de luchtslang |
| Kleur | Zilver |
| Druk | 0~10.20Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-60℃ |
| Materiaal | 45# STAAL |
|---|---|
| naam | pneumatische snelle koppeling |
| Druk | 0~10.20Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-60℃ |
| Maximum druk | 10.20Kgf/cm ² |
| materiaal | 45# STAAL |
|---|---|
| Naam | snel afkoppelbare koppelingen |
| Kleur | Zilver |
| Druk | 0~10.20Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-60℃ |