| naam | roestvrij staal minicilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| naam | roestvrij staal minicilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Kappen | SS304 |
| Havengrootte | M5X0.8/G1/8“ |
| naam | Plastic minicilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| GLB-materiaal | Plastiek |
| Kleur | Wit |
| Snelheidswaaier | 50~800mm/s |
| Naam | roestvrij staal pneumatische cilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Maximum druk | 1.05MPA |
| Temperatuurwaaier | 10-70℃ |
| Snelheidsbereik | 50~750mm/s |
| naam | dubbelwerkende pneumatische cilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Droeg | 20mm~40mm |
| Snelheidswaaier | 50~800mm/s |
| naam | roestvrij staal pneumatische cilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Materiaal | SS304 |
| Rugdekkingstype | n/m, cm, u |
| Temperatuurwaaier | 5-70℃ |
| naam | kleine luchtcilinder |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| GLB-materiaal | Messing |
| Vatmateriaal | SS304 |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| naam | dubbelwerkende hydraulische cilinder |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| naam | SIJ-Cilinder |
| Drukwaaier | 0.1~0.9MPA |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |
| naam | de dubbele cilinder van de staaflucht |
|---|---|
| Werkend Middel | Lucht |
| Werkdruk | 19.0Kgf/cm ² |
| Druk | 13.50Kgf/cm ² |
| Temperatuurwaaier | 0-70℃ |