| naam | Rechte Vibrator |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Kracht | 12~2740N |
| Havengrootte | 1/8“ 1/4“ |
| Frequentie | 10~60times/min |
| Materiaal | Uitgedreven Aluminiumlegering |
|---|---|
| Frekwentie | 43-146cycles/Minute bij 6 Bar |
| naam | Balvibrator |
| Havengrootte | 1/8“, 1/4“, 3/8 ' |
| Max. Temperaturen. | 200°C |
| naam | Zuigervibrator |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium+bronze |
| Trilling | aangepast |
| Havengrootte | 1/8“ 1/4“ 3/8“ |
| Frequentie | 10~60times/min |
| naam | Zuigervibrator |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium+bronze |
| Lengte | 81~109mm |
| Havengrootte | 1/8“ 1/4“ |
| Frequentie | 10~60times/min |
| naam | Zuigervibrator |
|---|---|
| Gewicht | 0.9~4.5kg |
| Kleur | Zwart |
| Havengrootte | 1/4“ |
| Frequentie | 10~60times/min |